01 | Fifty shades...

23. března 2015 v 20:16 | Tess | 16 y. o. | Cz |  My notes
Muhehe, takže první zápisek :) Chtěla bych ho vlastně věnovat knížce. Nebojte, mám v plánu psát i o něčem jiném, ale prostě mám chuť napsat první článek o tomhle. A taky se chystá článek přímo o knize, takže se těšte :))

Jak popisují mí prarodiče, při čtení této knížky jsem byla mimo :D A vážně že byla. Byla jsem do té knihy úplně zažraná. A na konci mi bylo Christiana úplně líto. Anastasie si to vyžádala, chtěla poznat ten nejvyšší trest a tak trochu ho k tomu i vyprovokovala. A pak, uteče. A vlastně ho ještě seřve. Přitom věděla oč jde, a prostě to všechno.

Ale on se kvůli ní úplně změnil. Pořád za ní jezdil, sám porušoval svá pravidla. Ano, vím, neměla bych mít takové feels hned z prvního dílu, řeklo mi to pár lidí. Jenže tyhle výlevy citů nejdou zastavit, zvlášť po tom, co vím, co se stane. Dneska jsem si stahovala poslední dva díly a přečetla jsem si úryvek z třetího dílu (Padesát odstínů svobody). Myslím, že i od toho se odvíjí ten název :) Ale prostě jsem byla mimo a... sama jsem nevěděla, co dělat. (Lexie Bordačová - you know ♥) Ale samozřejmě nemám v plánu nikomu nic říct :) :D I kdybyste mě mučili 3:) muhehe.

Ne, ale prostě je to úžasná knížka a já se těším na zbylé dva díly, které mám v tabletu :) Ve škole máme jen 4 hodiny, a stejně se neučíme, takže se jde číst :3 První kniha byla dohromady za půl dne, druhá knížka je skoro ještě jednou tak delší, takže to bude zajímavé :D, dobře, jen o 200 stránek delší, to je tak jedno dopoledne, když se začtu :) Navíc bude čas ve vlaku, během školy, dneska čtu nejméně do půlnoci :3 ☺

So... zdravím Lexinku ♥ a všechny, co si dokázali přečíst tento článek a popř. ho i okomentovali (y) :*

Tess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Film nebo kniha (Padesát odstínů šedi)

Kniha
Film
Oboje
Ani jedno

Komentáře

1 Lexie Lexie | 23. března 2015 v 20:33 | Reagovat

OMG, TY SI MI DALA DVE SRDIEČKA A ANO VIEM A TEŠIM SA AŽ SI TO ZNOVA PREČITAM A ANO UPLNE SUHLASIM, OMG, MILUJU TĚ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama