02 | Nudný den? :)))

24. března 2015 v 20:08 | Tess | 16 y. o. | Cz |  My notes
Huh stalo se dost věcí dneska, no :D
Není nad to nebýt měsíc ve škole, člověk se pak dozví věcí ☺. Není to tak dávno, dobře, tak 2 měsíc, co jsem řekal ve své partě (3 holek), že jsem bisexuálka. Reakce dvou byla neutrální, třetí, jelikož se lesbám vyhýbá... No, snad vám to dojde. Chvíli na mě jen hleděla, ale nějak to asi vzala. Asi, no. No, a dneska se dozvím, že to o mě ví celá třída. Ne, že by mi to vadilo, protože nikdo nic neříkal.

Ale prostě jsem přemýšlela, kdo to mohl být. A samozřejmě mi to došlo. Protože ty dvě to neřešily. Nevím, jestli na ní být naštvaná nebo ne. Nikdo ze třídy nic neříká a nevypadá, že by to někomu vadilo.

Dneska mi asi nějak hráblo či co. Prostě jsem šla ze školy a rozhodla jsem se, že si koupím kytku. Jo. Prostě jen tak. Tak jsem zašla do květinářství a koupila si dva karafiáty. Jeden rudý, pro sebe, a druhý žluto-růžový pro maminku ♥. Taky jsem plánovala, že se s tím rudým vyfotím :D Ještě se to nestalo, ale to přijde, snad zítra :D

A nakonec dne... když nepočítám to, že jsem kvůli Padesáti odstínů temntoy šla spát až o půl teřtí (a vstávám ve čtvrt na 7) jsem se podívala na Padesát odstínů šedi. No huh. Viděla jsem lepší filmy. Ne, nenarážím na Jamieho a Dakotu, ti jsou dokonalí ♥, ale na film jako celkově - scénář. Vím, že by ten film tak trval asi půl dne, ale některé scény tam dát mohli... No a já si zase s Lexinkou užívala feels ♥♥♥. Na ukončení filmu nezapomenu (you know what I mean). ♥ Mine honey.

Dneska možná, spíše až zítra, dočtu Padesát odstínů svobody. Huh, nevím, co budu číst dál :D

No nic, užívejte školního týdne ♥
Tess

BUTTON:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Film nebo kniha (Padesát odstínů šedi)

Kniha
Film
Oboje
Ani jedno

Komentáře

1 lexinka lexinka | 24. března 2015 v 20:19 | Reagovat

Ja to chapem, cele feels a ta baba je troška divná,.ale ak to ostatnym nevadi, ser na ňu..
Viem čo myslíš, darling ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama