03 | Lidi jsou lepší než sobi...

26. března 2015 v 17:38 | Tess | 16 y. o. | Cz |  My notes
Muhehe. Tak se ještě trošičku vrátíme k zimě :3 Ne, nebojte se, dělám si srandu. Jsem šíleně ráda, že už je zima za mnou a že tady skoro žádná zima nebyla. Především tady nebyl sníh, teda, alespoň ne tak, jako kdysi. Jednou.. No, však vy títe. 2014? 2013? Nevím, ale bylo hodně sněhu ještě v dubnu. Jen mi pro dnešek zase zní v hlavě tahle písnička, no.

Teď mám pro změnu zase celé to smazat a začít znova. Jenže se mi totálně nechce. Je mi divně. Smutně. Asi na mě dolehlo to, že odešel Zayn z One Direction. Ne, nejsem taková ta fanynka, která má jejch každou věc nebo tak. Mám sotva knihu, a ani tu jsem nečetla. Pak plakáty. Nic víc.. pokud si to dobře pamatuji. Jsem šíleně líný člověk, ale přes víkend zjistím, co všechno mám.


Mám v plánu úžasný obrovský úklid. Ha, a když se řekne obrovský, tak vážně obrovský. Sice přitom budu na Messengeru, ale v sobotu budu celý den sama, takže to bude fuk. A zítra? Huh, zítra bych strašně ráda nějak začala. Jen fakt nevím jak. Prostě si krásně uklidím celou knihovnu, následně všechny šuplíky pod stolem a pak přijde to nejhorší - ŠATNA. Myslím, že z ní mě totálně jebne.


No a aby se neřeklo, do toho mám kopu problémů. Když nepočítám své obyvklé bolesti střev, včera jsem se nemohla nadechnout. A maminka zkonstatovala: "Ale nemůžeš být další den doma.." Na jednu stanu pravda, už tak tam mám 100+ zameškaných hodin kvůli lázním, teď jsem tento týden schytala další hodiny, dva dny, a pak ještě příští pondělí, protože jedeme k doktorce a kdo ví, kolik se toho ještě nasbírá. Oh my god, this year will be hard. A ppokud mě z toho letos nejebne, budu si připadat, jako bych vyhrála v loterii. Vážně.

Ještě jeden odstaveček, věnující se obrázku ♥♥. Tess otevřela we♥it, ve snaze najít nějaký obrázek týkající se nemocí a toho všeho nebo tak nějak, a na první stránce narazila na tohle ♥. A poněvadž miluje kluky, především s ďolíčky, a malé roztomilé štěňátka. A pak, kombinace dohromady je přímo vražedná. Ale nemyslím si, že je to případ jen slečny Tess, ale také jiných mladých slečen ♥

Fajn, myslím, že jsem toho napsala až přespříliš :D A mám hlad.

With love,
Tess xx


ZDROJ (Frozen):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ťuk ťuk.

Kdo je tam? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama