04 | Tak prej náročný víkend, no..

28. března 2015 v 12:14 | Tess | 16 y. o. | CZ |  My notes
Ne, tohle je ironie. Nakonec jsem se na to vysrala. Sice jsem zvědavá, co mi na to řekne mamka, ale nevadí. Ještě si vysaju a pouklízím na stole. Což mi připomíná, že bych si měla dodělat věci do školy :D Protože v pondělí už je tak nějak normální škola. Dobře, já jdu k doktorce, takže se tam objevím asi až kdoví kdy, ale prostě už bude normální, ne jak tento týden. Každý den jen 4 hodiny, ve středu jen 3 a stejně jsme byli v chemické laboratoři a pomáhali profesorce s mytím jejího skla, kterého měla až přehršle. Stejně toho polovinu nepoužívá, ale nevadí.


No, takže na víkend nic neplánuji. Vlastně jednu věc ano - zajdu si po obědě umýt hlavu, abych si zítra mohla ještě vyžehlit vlasy a pak si ještě vysaju a douklízím druhou část pokoje - tu více používnou :D

Jinak jste si jistě všimli, že jsem sem začala přidávat své povídky. A přidala jsem i KONTAKT na sebe, takže mě můžete kdykoliv kontaktovat. Nemám s tím žádný problém a pokud neodpovím hned, odpovím až později.
Ale k té povídce. Jak jste si jistě všimli (pokud mi na blog vůbec někdo leze), je na BDSM téma a navíc s lesbičkami. Nikoho nenutím to číst, samozřejmě. To ani nemůžu. Ale jen chci informovat, že jsem původně na WP hledala dominu, prostě osobu, která by to psala z druhého pohledu. Já jsem čistě submisivní člověk a tak si neumím ani představit, že bych to z toho pohledu psala. Ale na druhou stranu jsem chtěla někoho, kdo by to toho pohledu psal. A našla se - vlastně NAŠLY se. Byly dvě. S první jsem měla nějaký zvláštní kontakt, chtěla se domluvit až zítra. Samozřejmě by mi to nevadilo, ale asi půl hodiny po tom, co odešla ven mi na WP napsala další, kterou jsem, po domluvě přijala hned. Všechno bylo domluveno. Fakt všechno + jedna věc :))

Takže tak trochu doufám, že se tady najdou perverzní dušičky, které budou číst tuhle povídku (první díl bude zveřejněn okolo půl třetí) a nezapomenou dát hvězdičku a koment :)

With love,
Tess xx

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama