Again: Kapitola 2. - "Dnes vanilka, zítra pravidla."

28. března 2015 v 22:27 | Tess | 16 y. o. | CZ |  Again [Story]
Pohled dominantní osoby - Gemma

Byla vážně okouzlující. Myslela jsem si, že to nepůjde tak snadno, ale měla jsem opravdu štěstí.

,,Prosím né tad.. ah..", zavzdychala mi do ucha. Je to naše poprvé, nebylo by vhodné udělat ji tady. Přestala jsem ji třít. Viděla jsem na ní, že se jí znatelně ulevilo. Navíc jsem jí to slíbila. Zvedla jsem se, zaplatila a podala jí ruku. Společně jsme šly ke dveřím.


Pomohla jsem jí obléct si kabát a nastoupily jsme do auta. Celou cestu jsme mlčely, ale občas jsem ji pohladila po stehně a ona se usmála. Od baru domů to mám sotva pár minut jízdy. Zastavily jsme před mojí malou vilkou. Vypadala poněkud ohromeně. Zabývám se lidským právem, vydělávám hodně. Přišly jsme ke dveřím. Odemkla jsem a vstoupily jsme do chodby.

Automaticky jsem začala:
"Vlevo kuchyň spojená s obývákem, vpravo ložnice a koupelna. Nahoře jsou taky ložnice a pracovna..." Všimla jsem si, že klopí pohled. Přistoupila jsem k ní a zvedla jí bradu. Zadívala se mi do očí.

"Dnes vanilka, zítra pravidla." řekla jsem. Nechci, aby se mně bála. Ne, když k tomu nemá důvod.

"Chceš se osprchovat?" optala jsem se. Přikývla. Šly jsme nahoru do mé osobní ložnice, přes kterou jsem ji dovedla do koupelny. Sama jsem si lehla na postel a čekala. Sprchovala jsem se těsně před tím, než jsem šla. Skoro se neznáme, nesmím ji moc mučit. Začala jsem vymýšlet scénář.

Z myšlenek mě vytrhlo až cvaknutí dveří. Stála přede mnou nahá Pezz obalená v mém ručníku a dívala se na podlahu. Je na subinku jako stvořená. Prohlížela jsem si ji pomalu od hlavy až k patě. Měla dlouhé, štíhlé nohy, útlý pas, jemnou kůži. Mokré vlasy jí dopadaly na ramena. Byla tak dokonalá. S prohlížením jsem si dala na čas, nechala jsem ji čekat.

"Pojď sem." přikázala jsem jí. Přistoupila k posteli. Přisunula jsem se na kraj a klekla si. Vzala jsem cíp ručníku a strhla ho z ní. Trošku vyplašeně zamrkala a podívala se na mě, okamžitě pohled ale zase sklopila.

"Chci, aby ses na mě dívala."

"Děkuju." odpověděla šeptem.

Začala jsem si rozepínat košili. Odhodila jsem ji na zem a stoupla si.

"Pokračuj." vyzvala jsem ji. Přistoupila ke mně. Trochu rozklepaně mi rozepínala knoflíky na šedých upnutých džínách. Vzala je za boky a stáhla mi je do půli stehen. Šlápla jsem si patami na konce džín a trochu jí pomohla. Přistoupila těsně ke mně a snažila se mi rozepnout podprsenku. Byla nervózní. Dala jsem jí ruce kolem krku a opřela se čelem o to její.

"Š-š-š.. Klid.", zašeptala jsem. Přiblížila jsem k ní ústa a políbila ji. Nejdříve jemně, potom jsem jí jazykem pootevřela ústa. Vkradla jsem se do nich a nechala ji, aby se připojila k mému rytmu. Po chvíli jsem jí zkousla spodní ret a odtrhla se.

"V pořádku?" zeptala jsem se.

Trhaně se zhluboka nadechla a vydechla. Jedním tahem mi rozepla podprsenku. Uvolnila jsem ruce a nechala ji spadnout dolů. Hlavou jsem pokynula k posteli.

Sedla si na postel. Šla jsem k ní, zatlačila ji na rameno a položila ji. Klekla jsem si nad ni a začala ji líbat. Levou rukou jsem se podpírala a pravou jí jela nehty po krku, přes klíční kost, prs, do podbřišku a zase zpět. Opakovala jsem to několikrát, vždy přes opačnou stranu. Zakňourala a to byl pro mě signál. Od jejích úst jsem se přesunula k jejím prsům, kde jsem různě kousala a sála její bradavky a pravou rukou jsem jí teď mačkala hýždě.

Zasypávala jsem jí břicho jemnými polibky, až jsem se dostala k jejímu klínu. Rukou jsem jí roztáhla nohy a vsunula do ní jeden prst. Začala jsem jím hýbat. Slyšela jsem její dech. Přidala jsem i druhý prst a jazykem jí olízla klitoris. Vzala jsem ho do úst a začala ho sát a kmitat po něm jazykem. Držela se.

"Zavzdychej mi, kotě." Začala sténat. Druhou ruku, kterou jsem měla položenou na jejím stehně, jsem přesunula na její bradavku, kterou jsem lehce poštípávala. Její steny se stupňovaly. Netrvalo ani minutu, než se mým bytem ozvalo slastně bezmocné "Aaarh!"

Dobrá práce, řekla jsem si sama pro sebe a přesunula se nahoru k jejímu obličeji. Těsně před ní jsem si olízla prsty. Usmála se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cz-50-shades-of-grey cz-50-shades-of-grey | Web | 29. března 2015 v 18:01 | Reagovat

Opět super! (y) :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama