Oneshoot | A letter..

26. března 2015 v 20:13 | Tess | 16 y. o. | Cz |  Oneshoots
Pár: Louis Tomlinson, Harry Styles
Autorka: Tess | 16 y. o. | Cz
Warning! SAD STORY
Enjoy it!
______________________________________________________________________Ležel jsem na posteli. V ruce jsem svíral rámeček s fotkou. Jeho fotkou. Byl to totiž přesně rok, co Harry umřel. Kluci mě drželi nad vodou, za což jsem byl strašně rád. Jenže nedokázal jsem to vydržet. Vzal jsem do ruky propisku a papír a začala jsem psát.

"Ahoj. Zřejmě jste tenhle dopis našli. Omlouváme se, že jsem to udělal, ale už jsem to nemohl vydržet. Děkuji, že jste mě podrželi, opravdu jsem si toho vážil. Děkuji, že jste přede mnou schovávali ty žiletky a všemožné ostré věci, dokonce i nože a první měsíc jste u mě bydleli, dokud jsem, kvůli podvyživení, neskončil v nemocnici, kde jste mě denně chodili navštěvovat a i když jsem na to někdy nevypadal, byl.jsem opravdu rád. Pokud toto čtěte, zřejmě už nejsem.mezi vámi. Bylo mi tady s vámi dobře, ale musel jsem to udělat. Nedokázal jsem bez Harryho žít a stejně si myslím, že by to byla jen otázka času a že by to přišlo tak jako tak. Už jsem to plánoval déle, jen jsem se snažil, abych nic nenaznačil a zřejmě se mi to podařilo. Neomlouvejte se, a nedávejte si to za vinu. To, že Hazz u té autonehody umřel, jsem hodně probrečel a z casti jsem si to dával za vinu, že jsem ho ho toho obchodu pustil. "

Když jsem dopsal dopis, složil jsem ho a dal jsem ho do obálky, na kterou jsem napsal "Klukům, kteří v mém srdci budou navždy". Obálku jsem zalepil a nechal ji, společně s růží, na nočním stolku, pak jsem se odebral do koupelny a lehnul jsem si do vany. Vedle mě ležela žiletka a plato prášků na spaní. Ty jsem celé vyloupal a postupně jsem je spolkl. Pak jsem si vzal do ruky žiletku a řízl jsem se. Do levé ruky. Několikrát. Až jsem začal cítit, že z tohoto světa odcházím. Ucítil jsem uvolnění, i přes tu bolest. Najednou jsem uviděl světlo. Ještě si pamatuji, že jsem slyšel kluky, kteří se mě snažili zachránít.
Probudil jsem se v nemocnici. Litoval jsem toho, že žiju. Nechtěl jsem žít. Proto jsem naštvaně vytrhl všechny kabely ze zásuvek a v tom jsem ucítil palčivou bolest. Věděl jsem, že je to bolest, kterou mě odsud dostane. Už mě nezachrání a taky už se to nepodařilo. Umřel jsem. Konečně jsem odešel za Harrym.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama