Oneshoot | Surprise

26. března 2015 v 18:12 | Tess | 16 y. o. | Cz |  Oneshoots
Pár: Louis Tomlinson, Harry Styles
Autorka: Tess | 16 y. o. | Cz
Warning! 15+, sex, možná hrubší slova, zacházení
Enjoy it.
______________________________________________________________________


Přišel jsem k Harrymu domů. Nikde nebyl, i přesto, že jsem s ním měl domluvenou schůzku. Chtěl být u něj doma. Mi to nevadilo. Ale teď mi vadilo, že jsem Harryho nikde nemohl najít. Volal jsem, ale nic. Nikdo se neozýval.

"Harry, tohle je pěkně blbý vtip. Vylez!" skoro jsem zařval. Když v tu chvíli někdo opravdu vylezl. Já stál zády ke zdi, čehož jsem později litoval. Harry odněkud vyskočil a přitiskl mě ke zdi.

"Har-" nedořekl jsem to, protože se mi přilepil na rty. "Harry, co to m-" nedořekl jsem to. Ucítil jsem v puse šátek. Nevěděl jsem, co to má znamenat, ale ani tak se mi to nechtělo líbit. Začal jsem se proto bránit. Vším možným, převážně tedy rukama. Ale i na to byl Harry zřejmě připravený. Protože mě otočil směrem ke zdi. A moje ruce se ocitly v poutech. Byl jsem takřka bezbranný, ale už jsem začínal chápat, o co Harrymu šlo. Ale přesto se mi to stále nelíbilo.

Najednou mě Harry odstrčil od zdi a někam mě vedl. Jak jsem si správně myslel, do ložnice.

"Hni se, kurva." zařval Harry. Místo toho, což by udělal každý člověk, abych se začal bát, jsem cítil, že mě to i lehce vzrušuje. Takřka mě hodil do pokoje a zavřel. V pokoji ale byl se mnou, to jsem věděl.

"Líbí se ti to, co?" zeptal se Harry. Chvíli jsem přemýšlel, než jsem jen souhlasně přikývl. Harry se usmál a začal ze sebe svlékat tričko a kalhoty, až skončil jen v boxerkách. Já stál naproti němu a jen jsem si užíval pohled na jeho nahé tělo. Nemít převázanou pusu šátkem, možná bych i slintal. Jenže jsem nemohl. Tak jsem jen oněměle stál a sledoval jsem ho. Najednou přišel ke mě a poručil mi, ať si kleknu. Já ho poslechl a kleknul jsem. Věděl jsem, co se bude dít, a měl jsem pravdu. Kuřba.

"A teď kuř." řekl, když mi sundal šátek z úst a sobě sundal boxerky. Začal mi svým penisem kroužit kolem mých rtů. "Otevři tu hubu, kurva." Já poslechl. A Harry tvrdě přirazil proti mým ústům. Ze začátku jsem měl docela problém s dávicím reflexem, ale později jsem si zvykl i na to.

Během pěti minut se Harry udělal do mé pusy. Přemýšlel jsem, jestli to mám spolknout, což Harry poznal.

"Spolkni to!" Takřka na mě zařval a já poslechl. Občas jsem byl rád, že jsem byl pod něčí nadvládou. Ale jen občas. Najednou mi začal pomáhat ze země a já, s jeho pomocí, vstal. Avšak netrvalo to moc dlouho, a já se ocitl na posteli, otočený na břiše. V této chvíli jsem opravdu nevěděl, co mám očekávat. V té chvíli mi Harry rozepnul pouta, takže jsem byl úplně volný. Konečně, řekl jsem si. Dokonce i Harry zmizel. Sednul jsem si na postel, nohy do tureckého sedu. Když v tom na mě někdo skočil, zezadu, tak zákeřně. Povalil mě na postel a začal mi na krku vyvářet znaménko lásky. Já zaklonil krk, aby měl Harry k mému krku lepší přístup. To už mi ale začal svlékat tričko, později i kalhoty a nakonec mi sundal i úplé boxerky, ve kterých se už lehce tyčila moje chlouba. V tu chvíli se zvedl. Trošku jsem zakňoural. Slyšel jsem Harryho, jak něco hledá v šuplíku. Doufal jsem, že jen hledá kondomy, ale ty jsem měl v šuplíku vedle postele.

"Ale Harry, kondomy jsou t-"

"Drž hubu." řekl rázně Harry. Raději jsem zmlkl. Pak přišel k posteli. "Otoč se na břicho, Lou." řekl. V pokoji bylo šero a já rozpoznal na jeho tváři ďábelský úsměv. Ale otočil jsem se. Pak jsem ucítil, jak mi na ruce dal pouta a následně mě přivázal k posteli. "Opovaž se zařvat." pošeptal mi do ucha. Pak se polibky pomalu přesunoval k mému zadku. Ale spíše polibky obsypával mé záda. Pak přestal, zase jsem zakňoural. Pak mi rychlým pohybem roztáhl nohy. A já věděl, co přijde. Dneska budu bottom. No, tak občas jsem mu to přece povolit mohl, a dneska jsem o tomhle neměl ani tušení. Pak začal svým penisem přirážet k mému vstupu. Pak přestal, a po chvíli jsem ucítil, jak mi můj vstup maže lubrikačním gelem. Pak začal znova dráždit můj vstup a následně tvrdě přirazil. Byla to slast. I když vím, že po tom, co Harry topuje pak nemůžu půl dne chodit, ale další den jsme měli volno, takže to takový problém nebyl. Přirážel proti mně pánví.

Za pět minut mě naplnil. Pak ho vysunul. Já ucítil prázdno, bylo to skoro až smutné. Stále jsem ale měl ruce svázané. Najednou jsem ucítil Harryho jazyk, jak slízává své sperma z mého zadku. Chtěl jsem být konečně volný, protože já sám zažíval muka. Potřeboval jsem to ze sebe dostat.

Harry mi uvolnil pouta. Já se rychle přetočil na břicho a začal jsem rukou přejíždět po svém kamarádovi. V tom ale Harry odstranil ruce z mého penisu. Následně ho začal obdarovávat svými polibky a pak si ho až po kořen strčil do pusy. Pro mě to bylo vlastně uspokojení a hned jsem se Harrymu udělal do pusy. Ten to taky spolknul. Pak se přemístil zpátky k mé tváři a začal mě líbat. Při líbání mi předal i část mého spermatu. Dal mi okusit mou vlastní tekutinu. Pak mi položil svou hlavu na hruď.

"Louisi, bylo to skvělé."

"Já jsem taky spokojený, Hazz. Děkuji za takové překvapení."

"Nemáš zač. A promiň, že jsem byl na začátku tak hrubý."

"Nevadilo mi to, právě naopak."

"Boo."

"Ano, Curly."

"Miluji tě."

"Já tebe taky." řekl Louis a společně usnuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama