Oneshoot | The truth always WINS ♥

26. března 2015 v 19:13 | Tess | 16 y. o. | Cz |  Oneshoots
Pár: Louis Tomlinson, Harry Styles
Autorka: Tess | 16 y. o. | Cz
Warning! žádné, možná.. truth? (after 25. 3. 2015???)
Enjoy it!
______________________________________________________________________


[VYPRÁVÍ LOUIS]
Den jako každý jiný. Měli jsme koncert. V Německu. Byl to úžasný pocit. Právě jsme zpívali poslední písničku, Does he know. A zpívali jsme poslední společnou část.
Does he know you could move it like that?
Woah-oh
Does he know your out and I want you so bad
Woah-oh
Tonight, you're mine, baby
Does he know that you'll never go back?
Woah-oh
Does he know?
Když dozpívali, Liam se s fanynkami naposledy a oficiálně rozloučil.
"Děkujeme Berlíne, byli jste úžasné publikum. Snad se ještě někdy potkáme." Když dořekl, celá aréna se rozkřičela a já měl chuť udělat jednu věc, kterou jsem ale udělat nesměl.
-- V zákulisí --
"Bylo to úžasné." řekl Niall a pořád se nemohl přestat smát. Já a Harry jsme seděli vedle sebe a mrkli jsme v té chvíli na sebe.
"No tak kluci, nechejte toho. Ehm, nejste tady sami." řekl Zayn. Já trošku nepochopil, o čem je řeč, ale když začal rukou, v nestřeženém okamžiku, Harry mířit k mému rozkroku, pochopil jsem, na co narážel, i když mi až tak moc nestál.
"Lidi, kousek odsud je bar, jdeme to zapít?" řekl Hazz, když jeho ruka opustila můj rozkrok. Věděl jsem, že další koncert je až za 4 dny, takže bude čas, v tourbuse, přežít kocovinu. Všichni přikývli, v této chvíli, až na mě. Hazz se na mě díval.
"Děje se něco, Lou?" zeptal se mně. "Vypadáš zamyšleně."
"Nic, jen jsem nad něčím přemýšlel. Jdeme do toho baru, nebo ne?" zeptal jsem se, abych to zamluvil.
"Jo, jasně že jdeme." řekl Zayn a chytil mě za ramena. To se ale Harrymu nelíbilo, takže Zayna hned odstrčil.
"Tak sorry Hazz, nevěděl jsem, že to nesmím." mrkl na Harryho Zayn. Harry do něj jen kamarádsky šťouchl a chytl mě kolem ramen. Jenže pak jsme vyšli ven a Harry musel dát ruku dolů. Vadilo mi, když jsem necítil jeho přítomnost. Vlastně bych nejraději šel s Harrym do tourbusu a vyšukal mu mozek z hlavy, nadrženec jeden. To, co udělal před kluky mu neodpustím. Ale mě bude urážet, že jsem nadrženej.
Venku jsme s fanynkami udělali pár fotek, dali pár autogramů a odešli do auta, které nás odvezlo až k baru. Cesta trvala asi 20 minut. Já seděl s Harrym vepředu, jo, Paul má auto, kde jsou 3 místa vzadu a 3 místa vepředu. Pravda, vzadu by si s námi sedl Niall a stále by na nás vrhal své roztomilé pohledy. Vepředu na nás sice mohli vidět paparrazi, ale Paul to vzal uličkami a navíc nikdo, teda doufáme v to, nevěděl, kam přesně máme namířeno.
"Jsme tady, kluci. Je osm večer, okolo půlnoci asi přijedu, budu volat." oznámil nám Paul. "Jo a Louisi," řekl ještě, když se všichni vypařili. "Hlídej Harryho, dneska jsme řešili vás dva - jakože Larryho - a naznačoval něco v tom smyslu, že už to chce říct na koncertě. Já mu to zathnul, kvůli Modest!u."
"Budu se snažit, popravdě i já po písničce Does he know, do toho chtěl praštit. Pak jsem si uvědomil výhružky Modest!u a raději jsem mlčel. Dobře, pohlídám ho. Teda, budu se o to snažit." řekl jsem ještě Paulovi a šel jsem za kluky do baru.
"Co jsi tam dělal, Lou?" zeptal se mě Harry, když jsem přišel do baru.
"Vodku s colou," objednal jsem si. "Ještě jsem něco řešil s Paulem, neřeš me to, jo."jo
"Jasný, pojďme pít." šťouchl do mě Harry a já na ex vypil plnou skleničku.
-- 22:40 v baru --
S Harrym už jsme toho dost vypili. No, spíše on, než já. Já jsem se snažil trošku hlídat, ale když mi Harry objednal, neostýchal jsem se a v pohodě jsem to vypil. Poslední dobou mi ale začal objednávat častěji a častěji a já trochu zaostával.
"Nějak zaostáváš, Lou." oznámil mi Hazz a dal mi pusu, vlastně mi hned strčil jazyk do pusy.
"Hazz, klidni se, nejsme tady sami. Volám Paula, už toho máš hodně. Navíc, kluci už před půl hodinou odešli" řekl jsem, když jsem se od něj odlepil
"Lou, nezlob." Hazz byl už dost opilý a já si začal všímat lidí, podobným paparazzi. V ruce drahý foťák, to určitě nebyli jen tak nějací turisté. Dal jsem barmanovi kartu, ať můžu zaplatit a požádal jsem ho, ať už Harrymu nic nenalévá, i kdyby mu nabízel svou kreditku a já nevím co ještě. Jen přikývl, já zadal pin kód. Ach, super Harry. Ještě jsem za nás neutratil skoro 500 liber. To mi vynahradíš, řekl jsem si. Požádal jsem ješte barmana, ať mi Harryho pohlídá, že si jdu zavolat odvoz. Přikývl a já odešel a zavolal jsem Paulovi.
"Paule, kde jsi? Můžeš přijet? Hazz už toho má dost a já taky, navíc bych řekl, že jsou v baru paparazzi."
"Jo, za 20 minut jsem tam. Kolik toho vypil?"
"Přesně nevím, ale nedivil bych se, kdyby to litr whisky a pár skleniček vodky bylo."
"Ok, už jsem na cestě. Prozvoním tě, jak budu poblíž, ať už Harryho dostaneš z baru." řekl ještě Paul a položil to
"Harry, pojď, Paul už tady bude."
"Zlato, dej mi ještě 5 minut."
"Ok." řekl jsem. Po chvíli jsem toho začal litovat. Harry se začal soukat na židli a začal křičet na celý bar.
"Teď mě všichni poslouchejte." V té chvíli začaly okolo nás cvakat spouště foťáků a já veděl, že máme průšvih. "Miluji tady toho člověka, Louise Williama Tomlinsona. Už dlouho, ví to jen on a pár lidí okolo nás. Musel jsem to udělat, miluji Tě, Louisi." A v té chvíli mě políbil. Já se rychle odstrčil, serval jsem Harryho ze židle a šli jsme. Věděl jsem, že někdo měl určitě i kamery a tak to do hodiny bude na internetu. Máme velký problém.
V autě jsem to všechno Paulovi vylíčil. Byl na Harryho hodně naštvaný, ale je mu jasné, že Harry si z tohoto večera pamatovat nic nebude.
Kluci nám pak pomohli dostat Harryho do tourbusu a já ho ještě, alespoň něco dobrovolně, políbil na nos a popřál jsem mu dobrou noc.
-- Ráno, tourbus --
Vstal jsem jako první. Všichni ještě spali. Já věděl, že Harrymu nejvíce zabírá na kocovinu zabírá nejlépe mátový čaj a ješte jsem do mrazáku dal zmrazit dostatek kostek ledu, myslím, že se to taky bude hodit.
Do půl hodiny všichni vstali, i Harry. Mátový čaj nakonec bodnul nám všem. Už jsem se cítil jinak. Lépe.
"Harry, ty si asi nic nepamatuješ, že?"
"Měl bych snad?" zeptal se, a já pochopil že by si nevzpomněl.
"Tak se podívej." řekl jsem a zapl jsem televizi. Hned první zpráva o nás. Proklikal jsem všechny programy, všude jsme byli jen my - Harry a já - a Harryho prozrazení.
"Já jsem to opravdu řekl?"
-- Za měsíc --
Smlouva z M!M byla ukončena další den po "oznámení". Vlastně se nám ulevilo. Už jsme oficiálně spolu. Ze začátku to byl nezvyk, ale pak se všichni přizpůsobili a teď už to nikomu nevadí. Sice nás opustila část fanoušků, ale ti věrní zůstali..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama