07 | Tak prej Veselé velikonoce, lidi...

6. dubna 2015 v 12:51 | Tess | 16 y. o. | CZ |  My notes
Tak teda ještě jednou všem Veselé Velikonoce! My je moc neslavíme, ale je slušnost popřát, tak ji taky vykonávám. A ne, my je neslavíme. Proto je občas vtipné, sledovat, jak, kdekoliv, na FB nebo prostě takhle nějak, píšou holky, jak nebudou otevírat a že je zradí rodiče, že klukům stejně otevřou a že zase si týden nesednou a já nevím co všechno. A já si tady v klídku ležím v posteli do půl desáté, povídám si na FB s kámoškou, která si tohle prožívá, a já se tak trochu tady směju, no. Prostě dneska pohodička.


Ale stejně už nyní mají smůlu. Nebudu psát kolik (protože v této chvíli by to bylo 46 minut), ale už prostě mají smůlu :D. Teda, alespoň myslím, že to tak je. Mělo by to tak být, že do dvanáct chodí kluci na holky a pak by se to správně mělo otočit a chodily by holky na kluky. I když tohle se tady asi nedělá, já nevím.

No, a jak užíváte poslední den prázdnin? Já celkem... snažím se, no. Ve dvě jedeme pro bráchu k babičce a když se vrátíme, tak mě to čeká. Musím si vyžehlit vlasy, předtím si ještě vlezu do sprchy, kde strávím asi půl hodiny, no a pak bych se měla podívat na školu, protože hned první hodinu píšeme. Nah, kdyby to nebylo první hodinu, tak se na to i vykašlu, ale tím, že to teda tu první hodinu je, tak se na to jak sik vykašlat nemůžu. Alespoň už to budeme mít za sebou a nebudeme se muset stresovat. Teda, alespoň někteří, ti co ještě nebyli zkoušení z Čj, tak budou hold muset. Já byla hned druhá v pololetí, naštěstí.

Takže krásný začátek školy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama