08 | Menší změna :)

11. dubna 2015 v 18:04 | Tess | 16 y. o. | CZ |  My notes
Takže, na blogu nastala menší změna. Alespoň je to tady konečně nějaký řád a hlavně jsem i spokojená, dokud nebude ten objednaný :) Takže plně na míru, na který se totálně těším. Autorka je a samá, od které mám aktuální layout, takže si můžete udělat menší představu. Dělá layouty vážně úžasné ♥♥. Takže se toho ani nebojím. Samozřejmě očekávejte spojitost s tím, jak se blog jmenuje, tedy s Padesáti odstíny... prostě s Christianem a Anastasii :).


Nah, tenhle blog moc úspěch nemá, jak se dívám... Mám v plánu začít vkládat grafiku, možná že to tomu pomůže. Taky chci dneska po dlouhé době dát zase o svém blogu vědět na facebooku, snad možná i tohle pomůže. Minule to pomohlo, no ;) Ten den jsem měla návštěvnost 26 lidí. Takže si udělám takovou menší reklamu, i na svém Wattpadu. :) Snad to pomůže.

Dneska nemám co říct, snad jen to, že jsem tento týden byla jen jendou ve škole - a to v úterý. Pak jsem si užila st a čt s bolestmi břicha (znova -_- ) a tak mi řekla, ať zůstanu až do pátku doma. A tak jsem si řekla, že napíšu nové díly povídek.. hm, nakonec jsem byla schopná napsat jen jednu :D. Jenže když se do toho nutím, tak to samozřejmě nenapíšu. Nah, miluji svou logiku :D. Jsem zvědavá, kdy budou díly, protože jsem dneska začala psát nový příběh. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama