Brother or lover?: Část 1.

12. dubna 2015 v 18:49 | Tess | 16 y. o. | CZ |  Brother or lover? [Story]
První díl povídky, stejně to tady nikdo nečte, ale zkouším to :)
Z pohledu Zayna

Nah, poslední den v tomhle bytě. Ani mi to tady nebude chybět. Stejně to bylo malé a matka si furt tady na něco stěžovala. Asi to bude taky stářím bytu, ale je mi to vlastně jedno. Jen mě sere, že nebudu mít vlastní pokoj, jako tady. Že ho budu sdílet se svým nevlastním bratrem. Fakt si nedokážu představit, kdo to může být. Nejvíce se bojím toho, že to bude nějaké malé desetileté dítě a že právě proto budu sdílet pokoj s ním.

Na druhou stranu by to mohl být nějaký kus. Hm, zamyslel jsem se nad tím. Třeba by to byl fakt kus.

"Zayne!" zařvala matka. Jasně, snést krabice do auta. Protočil jsem očima, vzal dvě krabice a snesl je. Pak ještě dalších asi pět a bylo hotovo. Ne, nebyly to všechny moje krabice. Měl jsem jich cca asi 20. Huh, oblečení, knížky, školní věci, deky, polštáře… bože, bylo toho fakt hodně, jsem rád, že jsem to za ty dva dny zvládl sbalit.

Po dvou hodinách bylo ve stěhovacím autě vše, co jsme sbalili, a mohlo se jet. Sedl jsem si dopředu na sedadlo spolujezdce, do uší si dal sluchátka a díval se na náš, nyní již bývalý, dům. Panelový dům. Dobře, po něm se mi stýskat vážně nebude.

"Zee?" podívala se na mě mamka, když nasedla. Sundal jsem si sluchátka a přikývl. "Myslím, že bude celkem fajn, kdybys věděl, do čeho jdeš takže, na." podala mi nějakou bílou obálku. "Jsou v tom fotky, ať poznáš svého budoucího brášku." usmála se.

"Uhm, dobře, díky, mami." vydechl jsem, dal si sluchátka zpátky. Mamka už vyjela a já nevěděl, jestli se do té obálky podívat, nebo ne. Nadechl jsem se a nakonec se do ní podíval.

No kurva. Spadla mi čelist. S ním mám sdílet pokoj?! Sakra, to se budu muset hodně držet. Huh. Zayne, nádech, výdech. Co jsem komu kurva udělal, že budu mít zrovna takhle… já nevím, co na něj říct. Sundal jsem si sluchátko.

"A jak se jmenuje, mami?"

"Kdo, tvůj nevlastní bráška? Louis, Louis Tomlinson."

"A kolik mu ještě je?"

"Sedmnáct, zlato." usmála se. Já jen přikývl a dál už se věnovala cestě. Já si dal zpátky sluchátko a vydechl. Louis, je mu sedmnáct a je sakra sexy. Co jsem komu udělal. Doufám, že bude mít dostatečně velkou postel. A ještě ty brýle. Sakra, vypadal tak nevinně. Přesně můj typ. Huh, tohle bude fakt oříšek, přežít. Bože, takový nevinný, jistě panic. Skousl jsem si ret a hleděl na jeho fotku, Tohle bude radost.

Za 3 hodiny jsme tam konečně byli. Já na chvíli usnul, stále však s jeho fotkou v ruce. Bože Louisi.

Společně s mámou jsem vešel dovnitř. Ta hned běžela k tomu chlápkovi a objala ho. Nelíbil se mi, myslím, že to byl Dan. Je to jedno, ale prostě se mi ten chlápek nelíbil. Hlavně že s ním byla máma spokojená. Ale přísahám, jestli jí zkřiví jediný vlásek, tak je mrtvý. Ne, vážně. Táta byl u nás pořád ožralý a mámu mlátil. Od 13 mám strašné ochranářské pudy vůči ní. Fakt bych byl schopný se kvůli ní i porvat, zvláště teď v sedmnácti.

"A tohle je můj syn, Zayn." ukázala na mě a usmála se. Vydechl jsem a přišel k němu blíže.

"Ahoj, jsem Dan. Tykej mi a říkej mi Dane, prosím." podal mi ruku a usmál se. Potřepal jsem si s ním a přikývl. Více mě stejně zajímal Louis. Kde asi je.

Dan nám ukázal celý dům a ke konci, před naším, mým a Louisovým, pokojem také vysvětlil, proč máme společný. Naštěstí máme koupelnu jen pro sebe, není společná pro všechny čtyři, tohle už by vážně bylo moc. Stačí, že jsem matce dal svůj pokoj. Ale teď už mi to tak nevadí. Ještě nám Dan řekl, že tady byly velké rekonstrukční změny, hlavně koupelen. Jsou tam dvě umyvadla. Přikývl jsem a pak už společně odešli dolů do auta pro věci. Já se nadechl a zaklepal. Ozvalo se tiché dále a já vešel.

Zase mi málem spadla brada. Bože. Sakra, jen v kalhotech. Ten kluk se vážně nemá za co stydět. Skousl jsem si ret.
"Ahoj, já jsem Zayn." sjel jsem ho pohledem a usmál se. Bože, jeho tělo je dokonalé, neposkvrněné žádným tetováním.
"A-ahoj, L-louis." šeptl a podíval se na mě skrz brýle. Zayne, sakra. Možná že bych měl raději, kdybych měl nějakého desetiletého kluka, nad kterým bych nemusel slintat. Odložil knihy a provedl mě po pokoji. Tohle bude ještě zajímavé.Z pohledu Louise

Uslyšel jsem, jak se baví přede dveřmi. Sakra, je to tady. Teď poznám svého nevlastního bratra. Ani nevím, kolik mu je. Co když právě proto máme společný pokoj - že to bude nějaké sedmileté dítě, které mě bude neustále rozptylovat od učení a přesně proto máme společný pokoj. Že budu mít za úkol ho hlídat.

Po chvíli někdo zaklepal a já jen tiše kňukl dále. Když otevřel, zarazil se a já vlastně taky. Protože jsem tohle nečekal. Mohlo mu být stejně jako mě.

"Ahoj, já jsem Zayn." usmál se a sjel mě pohledem. No jasně, Tomlinsone. Jsi tady bez trička. Ale co, stejně je hetero, na rozdíl od tebe, takže mu to může být jedno. Teda, doufám, že je. Nevím, snad není na kluky, protože by bylo hodně zajímavé sdílet pokoj s klukem, který je na kluky. Sakra.

"A-ahoj, L-louis." šeptl jsem a podíval se na něj pořádně skrz brýle. Ano, typický bad boy. Tetování, černé oblečení, brýle. Skousl jsem si, snad nenápadně rty. Přesný opak mě. A popravdě, takovýhle typy já rád. Shit.

Provedl jsem ho po pokoji. Ukázal jsem mu koupelnu, jeho vlastní skříň, místo v knihovně.

"Z-zayne, můžu, můžu dotaz?" Bože, tohle bude tak trapné, ale já to chci vědět. Nechci tady být ve chvíli, kdy se bude na posteli muchlovat se svou holkou.

"Ano, Lou, ptej se." usmál se a sedl si vedle mě na postel. Nadechl jsem se.

"Máš holku?" polkl jsem a sklopil pohled. Rozhodně jsem zčervenal.

"Ne, nemám Loui. Nejsem na holky." A doprdele. Tvoje předtuchy se potvrdily, Tomlinsone. Je to gay. A je to v prdeli. Huh, tohle se zrovínka sem nehodí.

"D-dobře." přikývl jsem a nadechl se. Snad jsem svou červeň z tváře ztratil.

"A ty, Tommo?" podíval se na mě a usmál se. Ano, tohle jsem čekal.

"Jsem gay." Nyní už jsem se tak nestyděl, protože jsem na to byl stejně. Což to ale vlastně dělalo o dost horší, protože on je gay, já jsem gay. Sakra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama