Brother or lover?: Prologue

11. dubna 2015 v 16:48 | Tess | 16 y. o. | CZ |  Brother or lover? [Story]
Takže, rozhodla jsem se psát novou povídku :) Další.. Nevím, kolikátou již v pořádí. Ale rozhodla jsem se psát :) Stejně to tady nikdo nečte, ale třeba se někdo takový najde a zanechá i komentář.Ahoj, mé jméno je Louis Tomlinson a je mi 17 let. Žiju v rodinném domě s otcem. Chodím do druhého ročníku střední školy. Co bych řekl o sobě? No, uh, jsem rozhodně šprt. Nevím, jestli k tomu říci bohužel nebo naštěstí. Bohužel asi vůči spolužákům, protože mě za to moc nemusí. Ne, nejsem obětí šikany, jen nemám ve třídě kamaráda. Ano, každou hodinu sedím sám, ale na druhou stranu mi to vyhovuje, protože se alespoň nebavím. Navíc jsem gay, všichni to ví, takže i možná proto nemám kamarády. Nevím.

Oblékám se normálně, jen nosím brýle, což mi dodává image šprta. Bohužel, ale nemůžu za to. Sice jsem už tolikrát zvažoval čočky, ale nakonec jsem to vždycky zavrhl. Táta by nebyl proti, pocházím z bohaté rodiny. Otec vlastní firmu, která zaměstnává právníky. Takže vydělává fakt hodně. A mámu nemám. A ani neznám. Otec mi říká, že umřela po porodu, ale nevím.

No a teď mám mít novou matku. A nevlastního bratra. Vůbec nevím, jaký je, nevím o něm vůbec nic a to s ním už za 4 hodiny mám sdílet jeden pokoj. Trochu se bojím. Jaký bude. A proč máme stejný pokoj? Protože ten, co má být pro hosty bude šatna. Už byly provedeny menší stavební úpravy, takže z toho pokoje je pro ně šatna. Prostě komplikace.

------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj, mé jméno je Zayn Malik a za týden mi bude 18 let. Žiju v rodinném domě s matkou, ale dneska se stěhujeme. Budu mít nového bratra, nevlastního a otce. Jinak něco o sobě. Studuji druhým rokem střední školu, takže teď budu v druháku v Doncasteru. Bože, vůbec se mi z Londýna nechce. Kdoví, jaká je to dědina.

Ve škole jsem za frajera, toho, o kom si myslí, že přefiknul každou studentku a tak, no. Pravda je opak, ale asi hodně udělají mé černé vlasy, tetování a punk styl. Ale nevadí mi to. Alespoň mám nějaké kamarády. A na škole se říká, že být kamarádem Malika je čest. Je to trochu pravda, protože mám sehnané otázky na testy a jen těm, které znám, odpovědi řeknu. Ale ne, že je znám. Prostě se s nimi fakt dost bavím. Ale ještě to s těma holkama - ony by se mi hlavně musely líbit. Ano, jsem gay. Moc lidí to neví, a stejně už mě tady neuvidí, takže to ani vědět nemusí.

No a zrovna dneska se stěhujeme k mé nové matce a bratrovi. Vůbec nevím, co mám čekat. Jaký bude, kolik mu je. Jen vím, že budeme sdílet stejný pokoj, tak snad bude dostatečně velký, ať se tam nezabijeme. Jsem fakt zvědavý na to, jaký bude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama