11 | Ugh?! (+ info)

20. května 2015 v 19:34 | Tess | 16 y. o. | CZ |  My notes
Ugh?! Jo, tak trošku jsem to tady zanedbávala. Trošku?! Sakra, jak můžeš říct trošku, když jsi tady nebyla nejméně 14 dní! Jako by to někoho zajímalo, že jsem tady nebyla. To sice samozřejmě nezajímalo, ale je slušné se občas ozvat! Nah, je to sice slušné, ale komu bych se asi měla ozvat, že? No svým čtenářům... Ještě nějaké mít...

Ne, nemusíte se bát (kdo by se o mě bál, když to tady nikdo nečte, ha ha, Tess, jsi šíleně vtipná, ha, ha ha) jen je občas fajn si sepsat, co píšu v reálu a co si k těmto větám myslím. Ano, to najdete kurzívou. Ha ha ha. Jsem dneska šíleně vtipná.


No, nevím co o sobě ještě více napsat, no. Stejně to tady nikdo nečte, no.. Ha, že bys to konečně pochopila a došla k rozumu. jo, někdy má moje svědomí ale kurva pravdu. Takže asi tak nějak, no.

INFORMACE které ti stejně nikdo číst nebude a nikoho nezajímají. KONČÍM S GRAFIKOU. Takže ji už tady nečekejte. Ne, fakt ne. Stejně byla na hovno a nikdo by jí nepoužil. Takže grafiku ruším a stejně mi to nebude líto. A nikomu to chybět nebude.

Takže zde už občas očekávejte články tohoto typu a možná se zde najde nová rubrika, do které budu dávat svoje prezentace. Samozřejmě pudou v souboru .pdf, protože v tomto formátu to nemůžete opravit. A já tam mám v plánu dávat svůj podpis + odkaz na blog. Prostě se s tím nebudu dřít kdoví jak dlouho (samozřejmě to budou prezentace, co jsem dělala do školy, ale je možné, že jsem se i prostě nudila a tak jsem jí udělala :D malá pravděpodobnost) a vy si to pak vezmete a použijete jen tak. Možná tady nahraji už nějaké dneska. Čas by byl a alespoň by tady přibyly články, že? :D

Fajn, fajn, Jdu na ty prezentace, uložit je ke stažení na ulož to a tak dále a tak dále. Takže dneska nějaké články ještě přibydou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama