"No super, moje mikina.."

31. května 2015 v 21:29 | Tess | 16 y. o. | CZ |  My notes
Jsem vypíchla maminčinu úžasnou větu, ale o tom až později :)
Uvědomuji si, že na vás tak nějak zapomínám, no. No, na vás, protě zapomínám na blog. Já vím, že ano a omlouvám se. Ale co je důležitější než blog? ŠKOLA. Yeah. Dobře, teď za to nemůže až tak škola, jako můj miláček :3 Yeah, i já jsem konečně šťastná. S ní se cítím vážně šťastně, i když je teď brouček v nemocnici :( Ale zvládá to, snaží se. Teď už tady má mě (a ne, nejsem egoista, sama to tak řekla ♥). Je boží pocit cítit, že někoho dělá šťastným jen má přítomnost. A sakra jak boží pocit. ♥Tak, teď jsem vám představila svou milou a teď zase půjdeme k oné větě: "No super, moje mikina.." Maminka prostě vždycky ví, jak potěšit. No, tak tady to je :)
Dost u nás na horách, kde jsme byli celý víkend, pršelo. A já jim nesla věci na gril, protože si to prostě nemohli přinést sami, že ano. No a já čapla první mikinu, kterou jsem viděla, protože už mě taťka prozváněl, ať jim to donesu. Došla jsem tam a matka mě seřvala, že jsem si vzala její mikinu. Fajn. Tak jsem si ji šla převleknout.. jenže je půda mokrá, takže mi to ujelo a já spadla. A první, co vyrkla matka bylo: "no super, moje mikina." A já odešla se slzami v očích domů a brečela. A pak mě ještě seřve, že jsem jí blbě pověsila a že jsem se nešla najíst. Naštěstí se mě alespoň přišel taťka zeptat, jak jsem na tom. Ale i tak, no. Prostě.. pak jsem v chat řvala jak malá. Ne, ono to nebolelo, zadek mě nebolel, ale bolelo to vnitřně, no. Že se prostě matka starala o mikinu, ale o svou dceru ne.
A přitom stačilo to, abych při tom pádu více zvedla nohy, čili mi to více podjelo, a já byla zcela v háji, protože bych se praštila zezadu hlavou do kamenného schodu. Nah, takže bych si na tu mikinu lehla a matka by nadávala ještě více a já bych (asi, spíše ne) odkráčela do chaty s bolestmi hlavy a kdoví čím. A to je zdravotní sestra.

Nah, no nic :D Budu se s vámi pro teď loučit ;) Zítra přeji všem dětem krásný Den dětí :D Na to, že je mi 16 jsem taky dáreček dostala :3

PS: Možná mezi významné dny přibyde i tento den :) Ještě uvidím, co
o tomhle dni seženu zítra za informace :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Film nebo kniha (Padesát odstínů šedi)

Kniha
Film
Oboje
Ani jedno

Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 3. června 2015 v 17:22 | Reagovat

ahoj, máš u mě tu cenu za soutěž:
http://monika-graphic.blog.cz/1506/cena-za-soutez-c-21-01

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama