BACK.

21. června 2015 v 11:32 | Tess | 16 y. o. | CZ |  My notes
Ano, ano ano. Ona je zaase zpátky. Vím, že vám je to jedno, ale nevadí :D Konečně jsem se tady zase dostala. Původně jsem měla v plánu, že si napíšu nějaký článek v nemocnici, ale na tabletu by se asi na blog fakt špatně psalo, tak jsem to kašlala :D. Stejně vám tady nechybím a na nějakou dobu tady články přednastavené byly :)


Pár novinek tohoto týdne.

Yeah, bohužel jsem se za nepříjemných okolností dostala do nemocnice. V neděli večer jsem zvracela, dostala čípek a druhý den jsem doma omdlela, brněly mě nohy a bylo mi fakt zle. Takže jsme odjeli do nemocnice a já tam zůstala až do čtvrtka. Nyní už jsem naštěstí v pořádku.

Yeah, to si teda vážně plně užiju. V pátek jsem byla na kardio, zítra (pondělí) mě čeká EEG a pak ještě čtvrtek a pátek, samozřejmě kvůli srdci. Pátek mám rotoped (na zátěž) a ve čtvrtek mubu mít 24h na sobě přístroje na měření srdce, protože mám nepravidelnou nebo tak něco. No, nevím jak to popsat. Pokud to bude z těch 24h pod 30%, nebude se to nějak významně řešit. Pokud více, čeká mě další řada vyšetření... které mě asi zabijou, nebo já už nevím.

Yeah, ale to už všichni víte :D Takže se nebudu rozepisovat, ale jsem zcela spokojená ♥ To stačí ♥

No nic, jdou se psát povídky :D Zítra mě čeká další vyšetření, takže můžu jít spát později :D Pokud bude důvod → takže mě dneska čeká napsat, pokud dobře počítám, tak 6 povídek. Ne, nevěřím, že jsem schopná to dneska napsat, ale jednu chci ukončit a pak se vrhnu na ostatní. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama