Love is equal.

7. června 2015 v 12:59 | Tess | 16 y. o. | CZ |  Články
Já nevím, proč někdo řeší to, jestli se líbají kluci spolu, holky spolu a nebo holka a kluk. Vždyť "Love is equal".

Ale samozřejmě by to nebyl svět, kdyby nebyli i nějací odpůrci, že ano? V tomto případě mlvuím o homofóbech a církvi. A pokud už někoho odradil tenhle obrázek (což byl tak trošičku účel), tak ho nenutím číst dál a může pokračovat v jiných článcích. A nebo samozřejmě nemusí pokračovat ani v dalších článcích a odejít rovnou z tohoto blogu. Nikdo vás tady nedrží a nechci tady žádný blbý komentáře. Dobře, možná to nebude nějaký úžasný článek, ale jak jsem psala - SEM SE VŽDYCKY VYPÍŠU SE SVÝMI PROBLÉMY :)


Dobře. Takže. Řekněte, co je na tom tak špatného? Opravdu nechápu lidi, co jim to vadí. Jak jsem se již zmínila LÁSKA JE LÁSKA a neměli bychom odsuzovat lidi, kteří se dokáží zamilovat do stejného pohlaví. Mě osobně, a nemyslím si, že je to tím, že jsem lesba, ale prostě tím, že to dokážu přijmout. Že mi to nevadí a vlastně se za to ani nestydím. Proč bych se taky měla stydět za něco, co jsem, že ano?

A pak tady samozřejmě máme podporu rodiny, která je taky nesmírně důležitá a doufám, že všichni kteří to čtou, a jsou gayové nebo lesbičky, ji mají. Já ji mám osobně jen v matce, v nikom jiném (když nepočítám mou lásku ♥) a taky znám názory zbytku mé rodiny na to, takže popravdě jsem zvědavá na to, až se jednou na prahu ukážu s holkou.


A k těm fotkám bych snad jen dodala tohle. Jake Bass je dokonalý a kdybych neměla lásku (a já vím, on nebyl GAY), tak ho chci doma.

Což mě přivádí k myšlence - i celebrity toto skrývají a vychází to najevo většinou až několik let po jejich ukončení kariéry. A proč? Přesně kvůli tomu, co jsem psala. Protože lidi gaye a všeobecně homosexuály nemají rádi a tak se bojí o svou kariéru. A to je mi i líto, že se tahle tím tají a že to pak vyjde najevo až později, a stejně je to jen o tom, že to o nich naíšou noviny, pak se to tak 1 - 2 měsíce řeší a pak se stejně na ně zapomene. A přitom jak ráda bych je viděla a jejich společé fotky.

Popravdě ani nevím, co jsem od toho článku očekávala, ale prostě jsem se potřebovala vypsat. Zase a znova. A k čemu je asi blog? Je mi celkem jedno, jak velká je návštěvnost ( i když každé přesažení stovky strašně potěší), ale spíše mi jde, pokud se nějaké najdou, o komentáře. Za ty jsem vděčná, i když je to většinou totální kok****a, co já píšu, no.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 7. června 2015 v 15:17 | Reagovat

ahoj, vyhodnocení soutěže u mě na blogu:
http://monika-graphic.blog.cz/1506/vyhodnoceni-souteze-c-22

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama