Nový článek

6. června 2015 v 13:36 | Tess | 16 y. o. | CZ |  My notes
Nah, tak jsem se včera krásně zase rozepsala :D A to to původně měl být jen obyčejný článek. Něco jako tenhle. Fakt že ano. Už jsem měla nachystaný tenhle krásný obrázek a nakonec jsem si ho odstranila ze článku a dopsala ho takhle. No, nevím, jestli má nakonec úspěch, ale já se vyjádřit chtěla a musela a mám kde. Nah, alespoň k nečemu se blog hodí.

Jo, beru to jako místo, kde se můžu vypsat a tak, protože je tohle k tomu všemu určeno. A já jsem vlastně ráda, že jsem si to tady založila. Ač mi tady nikdo nechodí a tak, tak to tady takhle beru. Prostě jako vypisovací koutek a tak a vlastně je mi fuk, že to nikdo nečte, ale já si alespoň ulevím a jsem spokojená, protože to nemám takhle komu říct. Když nepočítám lásku, a s tou.. uh, no.. ☺ Nebudu psát, co řešíme :D


No a ještě jsem chtěla sdělit, protože věřím, že tady vššem budu šíleně chybět, že tady nějakou dobu nebudu psát. Možná se dneska vrhnu na to, že si napíšu recenze na filmy a knížky a tak si je přednastavím, aby se tady alespoň něco dělo, když tady kdoví jak dlouho nebudu. Proč? Posrala jsem test z francouzštiny ( = 5 ) a tak jsem bez všeho. No a my včera psali slohovku, kterou si snad známku zlepším, ale ona samozřejmě teď tady týden nebude a takže se mi zlepší až kdoví kdy, takže tady do té doby nebudu, pokud to tam nedá během toho.

Takže, pac a pusu. :D

EDIT [14:23] - Jdeme se chlubt druhou dírkou v pravém uchu :3 ☺ :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christen Christen | Web | 6. června 2015 v 15:12 | Reagovat

ano, vyjádřila ses moc krásně a je to dobře :-) taky mám občas náladu se vypsat blogu :-) nedávno jsem trochu měla menší problem, bála jsem se že jsem v tom :D měla jsem to dostat a prostě nedostala, ale už to je v klidu :D :-)
však blog je jako tvůj deníček, někdy je fajn číst problémy a názory jiných.. občas zjíšťuji při čtení článků jiných.. že třeba můj život není tak chaotický a složitý jak jsem si vždy myslela :-) že i jiní mají větší problémy než já :-) už tak všechno moc neřeším :-)
copak řešíte že se tady nechceš svěřovat? :D a jak se vůbec ta tvoje kočka jmenuje? :3 :*
jéééj, sis jedna pětka ti tolik moc neublíží, možná tě to jen nakopne a řekneš si že máš na víc :-) že ta pětka byla zbytečná a zabereš ještě víc :-) občas se to prostě nepovede, znám to :-) né každé téma ti sedne a máš z něj dobrou známku, jen rodiče to tolik nechápou :-) nynější školy jsou těžší, jsou na žáky kládány větší nároky né jak tehdy na ně ;-) už jenom na ségři vidím co berou ve škole, jak jsou hrozně popředu, jak to co jsme brali v 6 berou ve 4... mají na ně hrozně velké nároky :-) tak si z nějaké pětečky nekaž náladu :* a hlavu vzhůru, vím že končí pololetí, ale zpravíš si to, neboj se :-) já ti věřím sis :-)
držím ti palce s tou slohovkou :-)
pac a pusu :* :-)

2 Tess Tess | Web | 6. června 2015 v 15:19 | Reagovat

[1]: ses mi tady nějak rozepsala :D :D

3 Christen Christen | Web | 6. června 2015 v 15:31 | Reagovat

no tak vidíš :D je fajn mít někoho kdo tě podpoří a řekne ti že ti to sluší, nebo že je na tebe pyšný (škola...) :-)

[2]: maličko :D :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama