Současná doba.

5. června 2015 v 21:01 | Tess | 16 y. o. | CZ |  Články
Yeah, od doby, co jsem krásně a šťastně zadaná se slečnou, jsem na kluky vážně změnila pohled. Do toho jsme měli včera dost důležitou přednášku ve škole.. prostě o sexualitě a tak.

Věděli jste, že vaše orientace už je ve vás "zakódována" od prenatálního období (čili asi od vašich 6 měsíců)? Čili já jsem již na holky více jak 16 let, jen jsem si to uvědomila až nyní.

Jenže, uvědomte si, jak se nyní chovají kluci. Já nevím, co je na tom cool nebo jak to nazvat (pokud se tento pojem v současné době ještě používá, jsem z ní zcela zmatená) to, že prostě projdete okolo kamarádky/spolužačky a plesknete jí po zadku. Nebo jak furt nadávají, že jsou krávy a d*vky a já nevím co ještě.


Na druhou stranu si o to ty holky i samy říkají. To, že si obléknout kraťásky (pokud se jim tak ještě dá říct) takové, že jim leze půlka zadku, takže by už bylo celkem stejné, jestli by si vzaly jen kalhotky nebo i kraťasy. Samozřejmě, že kalhotky by byly málo. Nah. A nebo si vezmou tričko, ve kterém jim leze půlka podprsenky a k tomu si vezmou bílé tričko a pod to nějakou výraznou podprsenkou. Dobře, někdy to vypadá dobře (nah, a to nemyslím jen vůči své orientace, na 12leté holky fakt nečumím), ale když si tuhle kombinaci vezmou holky, kterým je 10 - 13, tak je to trošku moc, ne? A pak kdo je tady ku**a. Jako pardón, ale v tomhle věku je to moc brzy. A čumím na ně jen proto, že se divím, jaká je doba. Opravdu na ně v 17 nečumím.

Nevím, prostě se mi celkově současná doba vůbec ale vůbec nelíbí. Je to takové.. "vystrč kozy a budeš in". Fakt mi to tak přijde. Popřípadě ještě zadek, no. A my (ha, řadím tam sebe a holky, které si v tomhle moc nevěří, vůči postavy a tak) tady jsme pak takové šedé myšky, které jsou rády, že o ně kluk zavadí pohledem a tak.

A já si poslední dobou začala všímat, že je pristě totálně ignoruji. Nevím, jestli je to o tom, že jsem zadaná a šťastně (protože tenhle pocit neznám = yeah, jsem šedá myška), tak nemám ani zájem o flirt s nimi a vůbec setkat se s nimi pohledem. Už to, jak je vidím, jak se nyní chovají, ať už sami nebo k holkám, tak už mě tohle odrazuje. Prostě ne. A jsem tahle šťastná.

Teď to řeknu, ale samozřejmě budu respektovat, že každý má vlastní názor, ale vy respektujte, že tohle je MŮJ NÁZOR. Prostě mi přijde, že se kluci chovají jako největší hovada, a přitom si myslí, jací jsou frajeři a tak. I to, že slyším u 10letých kluků sprostá slova a já nevím co.

Prostě mě tahle doba začíná šíleně děsit. Já si v jejím věku hrála s panenkami, domečky a stavěla si farmy a tak (yeah, možná jsem byla zvláštní dítě) a ona se tady maluje jako ku**a a já nevím co. PROBOHA, HOLKY, VZPAMATUJTE SE. Kluk se chce probudit vedle holky, která je pro něj krásná tím, jaká je. A ne, že se namalujete tunou make-upu a oni budou já nevím co. Neokouzlíte vzhledem, ale tím, jaké jste. I když současná doba je důkazem přesného opaku. A jak.

A teď máte i vy možnost se k tomuto tématu "Současná doba" vyjádřit :) Uvítám každý komentář.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 6. června 2015 v 7:24 | Reagovat

Mas sice pravdu, ale nemyslím si, ze se dívají kluci jen na to, jakou ma holka povahu. Nezapomen „krasa a postava není důležitá.. ale kluk si těžko vyhoní nad tvou povahou."

2 Christen Christen | Web | 6. června 2015 v 15:05 | Reagovat

no vidíš to :D aspoň nejsem jediná :D mě bys do sukně nedostala :D sukně nikdy :D já jsem riflový typ... šaty ještě překousnu :D ale sukně fakt jako ne :D
stačil by návrh o čem by to tak jako mohlo být :D ale díííkes :D :-)

každý je nějaký a ty jsi fajn holka, to že jsi na holky mi je jedno, mám tě ráda jako svou sestru :-) jinak, ten vztah ti moc přeji :* jsem ráda, že jsi šťastná :-)  ani se ti nedivím kotě.. dnešní mládež je na velké ehem.. proto jsem na starší.. už bych nikdy nechtěla 17 letého fracka.. Láďa bude mít v červnu 33 a nijak moc to neřešíme.. moc ho miluji a oba jsme šťastní a tak to má být. :-) a o prázdninách se to nějak přežije.. máma se to doví.. a buď to zkousne nebo prostě se odstěhuji k němu.. má byt volný a tohle je vztah který klape od začátku a ani jednou jsme se pořádně nepohádali.. je to prostě chlap kterého jsem hledala.. tak se ti ani nedivím že jsi třeba změnila orientaci.. trochu to i podporuji.. nijak takové lidi neodsuzuji.. můj nej kámoš taky měl samé kurvy a tak je na kluky.. nechová se vůbec jako gay.. ale prostě takový je.. a já ho takového přijala, mám ho takového ráda, tak jako tebe :*
ty nejsi šedá myška sestřičko.. to si nikdy nemysli! jasný? :* :-)
nebyla jsi zvláštní dítě.. my jsme ještě ta generace co neměla v 10 letech mobil a hráli si na pískovišti nebo s panenkami :-) i já jsem taková byla.. ikdyž.. já si hrála s autíčkama ale to je jedno :D
Moc se mi líbil tento tvůj článek sis :-) fakt se ti povedl :-)

3 Tess Tess | Web | 6. června 2015 v 15:17 | Reagovat

[2]: já ji nezměnila. :D já ji mám zakódovanou již od svých 6 měsíců a tak nějak jsem si ji začala uvědomovat pořádně až teď.
A když si to tak uvědomuji, tak jsem si taky kdysi hrála spíše s autíčky. :D ale jak jsem byla menší, i když no... :-?

4 Christen Christen | Web | 6. června 2015 v 15:33 | Reagovat

[3]: to je jedno sis :D to nevadíí :-) ale i tak :-)
nwm.. prostě se mi auta líbili více než si hrát přiblblé hry s barbínou a kenem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama